Total masterpoints: 181.84 earned by 84 players.
Total attendance: 97 tables.
1 12.12 Paul Saunders, Suffolk VA
2 12.12 John Pinner III, Suffolk VA
3 9.09 Ian McGarret, Toronto ON
4 9.09 Bill Hayes, Toronto ON
5 6.82 Linda Epstein, Delray Beach FL
6 6.82 Bella Ionis-Sorren, Fort Lauderdale FL
7 5.11 Patrick Horton, Tallahassee FL
8 5.11 Amy Reznik, Tallahassee FL
9 3.83 John Monti, Walden NY
10 3.83 Bill Maine, Poughkeepsie NY
11 3.15 Howard Lipset, Port Washington NY
12 3.15 David Kornblau, Manhasset NY
13 3.06 Robert Lao, Toronto ON
14 3.06 Alan He, Scarborough ON
15 3.03 Judy Robertson, Lake Charles LA
16 3.03 Joyce Clarke, Lake Charles LA
17 2.80 Nissan Carmy, Hollywood FL
18 2.80 Emilio Lopez, Fort Lauderdale FL
19 2.57 Mary Rogers, Edina MN
20 2.57 Larry Kinney, Fridley MN
21 2.30 Ken Brown, Springfield MO
22 2.30 David Giles, Springfield MO
23 2.16 Roberto Azank, New Paltz NY
24 2.16 Kenneth Moss, Tillson NY
25 2.10 Robin Kupperman, Hollywood FL
26 2.10 David Kupperman, Hollywood FL
27 1.93 Ruth Andersen, Salt Lake City UT
28 1.93 Glenda Bradley, Salt Lake City UT
29 1.77 Ethan MacAulay, Toronto ON
30 1.77 Aled Iaboni, Toronto ON
31 1.75 Karen Replogle, Columbia SC
32 1.75 Cassandra Jackson, Elgin SC
33 1.72 Keith Hedlund, Salinas CA
34 1.72 Elizabeth Sebring, Pacific Grove CA
35 1.67 Veda BarrieWeatherbee, Salt Lake City UT
36 1.67 Bob Weatherbee, Salt Lake City UT
37 1.58 Martin McClain, Wilton Manors FL
38 1.58 Kenneth Esbin, Coconut Creek FL
39 1.43 Ida Fogle, Columbia SC
40 1.43 Debbie Anthony, Pacific Grove CA
41 1.35 Rick Giles, Springfield MO
42 1.35 Mary Giles, Springfield MO
43 1.29 Tom Scott, Glen Cove NY
44 1.29 Ross Taff, Huntington NY
45 1.25 Elias Latour, Alhambra CA
46 1.25 Candice Ragsdale, Taylorsville UT
47 1.21 Michael Fishman, Great Neck NY
48 1.21 Bart Cirker, Manhasset NY
49 1.18 Michael Kudla, Lake Charles LA
50 1.18 George Lachman, Fort Lauderdale FL
51 1.18 Dale Jacobson, Aventura FL
52 1.18 Bill Robertson, Lake Charles LA
53 1.10 Steven Towner, Salt Lake City UT
54 1.10 Mac Dalgleish, Salt Lake City UT
55 1.07 Robert McCardle, Columbia SC
56 1.07 Doug Rice, Columbia SC
57 1.02 Jane Eskengren, Springfield MO
58 1.02 Bunny Bridger,
59 1.01 Gilbert Dalton, Chesapeake VA
60 1.01 Dorothy Lorenz, Chesapeake VA
61 0.97 Jonah Eisen,
62 0.97 Jared Eisen,
63 0.94 Linda Caruthers, Coon Rapids MN
64 0.94 Diana Peterson, Ramsey MN
65 0.89 Jim Boerman, Lake Charles LA
66 0.89 Frankie Lemasters, Lake Charles LA
67 0.89 David Lemasters, Lake Charles LA
68 0.89 Danielle Boerman, Lake Charles LA
69 0.86 Greg Cummins, Lexington SC
70 0.86 Carole Baloun, Columbia SC
71 0.77 Mark Crabtree,
72 0.77 Cindi Crabtree,
73 0.75 Rich Pestien, Peoria IL
74 0.75 James Hitz, Peoria IL
75 0.70 Carol Saunders, Saint Paul MN
76 0.70 Barbara Qualey, Oakdale MN
77 0.66 Paul Pham, Pompano Beach FL
78 0.66 James Taylor Jones,
79 0.66 Jack De Crescente, Fort Lauderdale FL
80 0.66 Dick Rust, Pembroke Pines FL
81 0.61 Mary Jo Westien, Bountiful UT
82 0.61 Larry Bonnette, Bountiful UT
83 0.57 Mary Ann Cloyd,
84 0.57 Carol Holt, Bolivar MO
|